Walentynki w Filharmonii Krakowskiej

-
10.02.2022
Walentynki w Filharmonii Krakowskiej

Z okazji Walentynek Filharmonia Krakowska zorganizowała trzy koncerty w atmosferze argentyńskiego tanga oraz muzyki gospel – w piątek, 11 lutego o godz. 19.30 oraz w niedzielę, 13 lutego o godz. 15 i 18.30.  Na hasło „Walentynki" podane w kasie lub podczas telefonicznej rezerwacji drugi bilet na każdy z walentynkowych koncertów zakupić można za 50% ceny.

 Piątkowy koncert wypełni energetyczna i pełna pasji muzyka Astora Piazzolli, Tomása Gubitscha i Ariela Ramíreza w wykonaniu Tarnowskiej Orkiestry Kameralnej oraz znakomitych solistów - Klaudiusza Barana grającego na bandoneonie oraz Michała Nagya - wirtuoza gitary. Kierownictwo artystyczne – Paweł Wajrak.

 

W niedzielę natomiast wystąpi gwiazda światowego jazzu, wielokrotnie entuzjastycznie oklaskiwana przez krakowską publiczność – amerykańska wokalistka Karen Edwards, która wraz z Chórem Filharmonii Krakowskiej wykona utwory z obszaru muzyki gospel. Podczas koncertów – o godz. 15.00 i 18.30 wystąpią ponadto Adam Kowalewski – gitara basowa, Andrzej Gondek – gitara i Patryk Dobosz – perkusja.

 

{info. pras}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Może Cię zainteresować...

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.