O Presto

Anonim (niezweryfikowany)
05.08.2021

Presto Publishing. Wydawnictwo istnieje od 2011 roku. Założyła je i do dziś prowadzi Kinga A. Wojciechowska*.

2 kwietnia 2012 roku na rynku zadebiutował kwartalnik drukowany Presto, który w 2015 roku otrzymał podtytuł “Muzyka Film Szuka”, aby podkreślić szerokie zainteresowanie redakcji kulturą i sztuką. 

 

W tym samym czasie zostało uruchomione czasopismo internetowe, zwane czasem portalem - pod adresem www.prestoportal.pl.

 

W 2021 roku do rodziny dołączył Presto Junior, kwartalnik dla młodych czytelników w wieku 6-15 lat (do czytania samodzielnego lub w towarzystwie ulubionych dorosłych).

 

W Presto pochylamy się nad tematami inspirującymi, ciekawymi i ważnymi. Stronimy jednak od polityki i wątków z posmakiem sensacji. Szanujemy naszych Czytelników, więc codziennie sięgamy wyżej i dbamy o jakość naszych publikacji. 

 

Presto tworzy kilkudziesięcioosobowa grupa pasjonatów, profesjonalistów, managerów o różnych poglądach, zainteresowaniach, mieszkających w kraju i zagranicą. I w tej różnorodności wykuwają się treści, które publikujemy w naszych czasopismach.

 

Ciągle szukamy nowych osób, które chciałyby współpracować z Presto. Ciągle też odkrywamy się dla nowych Czytelników. Cieszą nas rozmowy i spotkania z nimi. Dla nich Presto ciągle się zmienia, ufamy, że na lepsze. 

 

* Kinga A. Wojciechowska. Z wykształcenia magister ekonomii (Szkoła Główna Handlowa, kierunek: Gospodarka Publiczna), studiowała muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka sztuki. W czasie wolnym jeździ na rowerze, chodzi po górach, jeździ lub biega na nartach, żegluje, spędza czas z rodziną i przyjaciółmi.

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji:

Teresa Wysocka , teresa.wysocka [at] prestoportal.pl +48 579 667 678

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.