Napisz scenariusz. Zachwyć młodego widza! [konkurs trwa tylko do 15 maja]

-
10.05.2022
konkurs na scenariusz filmu krótkometrażowego dla młodego widza im. Krzysztofa Gradowskiego.

Uwolnij pomysł i stwórz scenariusz krótkometrażowego filmu dla dzieci. Opowiedz ciekawą, współczesną historię z perspektywy dziecka w wieku 9-13 lat. Temat i forma scenariusza są dowolne.

 

Na konkurs scenariuszowy im. Reżysera i scenarzysty Krzysztofa Gradowskiego zapraszają Stowarzyszenie Autorów ZAiKS i Fundacja Cinemania organizatora Festiwalu Filmowego dla Dzieci i Młodzieży
„Kino w Trampkach”.

 

- Jesteśmy dumni, że nasza twórcza współpraca z ZAiKS-em przez te lata doprowadziła do powstania konkursu na scenariusz filmu krótkometrażowego imienia Krzysztofa Gradowskiego. W 2016 roku na festiwalu pokazaliśmy kultową "Akademię Pana Kleksa" od tamtej pory jej reżyser Pan Krzysztof stał się naszym Przyjacielem – mówi prezeska Fundacji Cinemania, Agnieszka Drzewiecka – Protić.

 

Twórca słynnych przygód Pana Kleksa - Krzysztof Gradowski w kolejnych latach zasiadał również w jury muzycznym Festiwalu „Kino w Trampkach”.

 

Scenariusz konkursowy ma opowiadać historię dającą opowiedzieć się w 20 minut filmu. Autorem opowiadania na podstawie, którego powstanie film może być więcej niż jeden autor.

 

Zgłoszenia można nadsyłać do 15 maja na adres: [email protected]

 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas 10. edycji Festiwalu „Kino w Trampkach”
(23 maja – 5 czerwca 2022 roku).

 

Na zwycięzców czekają trzy nagrody finansowe do 15 000 zł.

 

 

Szczegóły i regulamin konkursu LINK


 


Więcej informacji: www.kinowtrampkach.pl
Facebook: https://www.facebook.com/kinowtrampkach/
Instagram: instagram.com/kino_w_trampkach/

 

{info. pras}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Może Cię zainteresować...

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.