„Jak zostałem czarodziejem” – premiera spektaklu familijnego w Teatrze Druga Strefa

-
23.02.2024
„Jak zostałem czarodziejem” – premiera spektaklu familijnego w Teatrze Druga Strefa

Już 24 lutego Teatr Druga Strefa zaprasza na premierę familijnego spektaklu iluzji Jak zostałem czarodziejem w wykonaniu Mateusza Misiewicza. To wyjątkowe wydarzenie, które zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. W magicznej scenerii i przy dźwiękach muzyki, widzowie wyruszą w podróż do świata iluzji.

 

Mateusz był chłopcem, który mieszkał w zwykłym domu z kochającymi rodzicami. Od małego marzył, żeby zostać iluzjonistą. Zamiast magicznych kapeluszy miał swój stary kapelusz zniszczony przez kota, a zamiast różdżki używał patyka znalezionego w ogrodzie. Jego pierwsze sztuczki były bardzo zabawne. Potykał się o własne sznurówki, a zniknąć potrafił tylko za zasłoną.

 

Kilka lat później, Mateusz został iluzjonistą o międzynarodowej sławie. Na oczach zdumionych widzów potrafił przeciąć kobietę na pół lub sprawić, że stolik sam zacznie się unosić. Dziś jego występy są pełne niesamowitych emocji i wrażeń. Spektakularne iluzje sprawiają, że ludzie zaczynają wierzyć w niewytłumaczalne.

 

Teraz jego show możecie zobaczyć w Teatrze Druga Strefa.

 

Występuje: Mateusz Misiewicz

Realizacja techniczna: Stanisław Czerwiński

Premiera 24 lutego 2024, godz. 11.00 Teatr Druga Strefa Warszawa

Czas trwania 60 minut

Kategoria wiekowa 6+

 

www.teatr2strefa.pl

Presto Junior #7

Presto Junior #7

Co znajdziesz w powiększonym kolejnym numerze naszego czasopisma dla młodych Czytelników w wieku 6-12 lat? Tym razem Mała Lu zgłębia temat numeru, którego na

Presto Junior #8 Marzenia

Presto Junior #8: Marzenia

Co znajdziesz w kolejnym numerze naszego czasopisma dla młodych Czytelników w wieku 6-15 lat? Razem z Małą Lu i Prestusiem oraz licznymi autorami i bohaterami

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji:

Teresa Wysocka , teresa.wysocka [at] prestoportal.pl +48 579 667 678

Może Cię zainteresować...

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.