Chopin inaczej, czyli warsztaty remiksu muzycznego w NIFC dla dzieci 9-12 lat

-
17.03.2022
Chopin inaczej, czyli warsztaty remiksu muzycznego dla dzieci 9-12 lat

Czy utwory Chopina zawsze brzmią klasycznie, tak jak je znamy? A może wydawało nam się kiedyś, że słyszymy jakieś chopinowskie nuty w nowoczesnym wydaniu?

O tym, czy Chopin może pojawić się w zupełnie innej odsłonie przekonamy się w trakcie warsztatów Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina podstaw remiksu muzycznego, odkrywając wspólnie różne ciekawe możliwości programu do edycji dźwięku i poznając efekty ich zastosowania.

Aby móc uczestniczyć w warsztatach, konieczne jest przyniesienie ze sobą laptopa z odpowiednim oprogramowaniem (informacja przy zapisach).

 

26.03, godz. 11:30
Cena: 10 zł / os.
Zapisy: [email protected]

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Może Cię zainteresować...

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.