Wielkie pożegnanie karnawału z Teatrem Groteska

-
16.02.2025

Teatr Groteska zaprasza na wyjątkowy koncert, podczas którego można będzie usłyszeć nowe aranżacje najznamienitszych piosenek światowej i rodzimej sceny muzycznej. 

W programie koncertowym artystki Teatru Groteska, Dominiki Guzek, słuchacze znajdą zarówno broadwayowskie hity, nostalgiczne ballady, utwory jazzowe, przedwojenne szlagiery, jak i nowe interpretacje znanych i lubianych piosenek. 

Ale biba - słodki koncert na ostatki to porywająca kompilacja muzyczna, która za pomocą niezwykłych dźwięków, przywoła wzruszające wspomnienia, pozwoli poczuć muzyczną atmosferę berlińskich kabaretów oraz nowojorskich klubów jazzowych. 

Podczas wieczoru koncertowego w Grotesce będzie można usłyszeć porywające rytmy i niezapomniane przeboje w aranżacji zespołu złożonego z cenionych muzyków i instrumentalistów, w składzie: Dominika Guzek (wokal), Filip Szostek (saksofony), Szymon Wojnarowicz (fortepian), Szymon Mika (kontrabas), Piotr Szałajko (perkusja).

Organizatorzy zapraszają w karnawałową podróż po dźwiękach muzyki, która z pewnością zachwyci zarówno miłośników klasycznych brzmień, jak i tych, którzy poszukują niesztampowych aranżacji muzycznych.  

Jeśli biba to tylko z Teatrem Groteska! Polecamy!

 

Data: 2 marca 2025 r.
Godzina: 19:00

Bilety dostępne w kasie teatru online.

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji:

Teresa Wysocka , teresa.wysocka [at] prestoportal.pl +48 579 667 678

Może Cię zainteresować...

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.