W Łodzi wernisaż z fortepianem w tle

-
06.07.2024

Droga, Przenikanie, Miniatura” to wernisaż wystawy prac artystki i projektantki dr Anny Wrzesień oraz recital fortepianowy pianistki dr hab. Agaty Górskiej-Kołodziejskiej. To, co Państwo zobaczą i usłyszą, będzie „synkretycznym odbiciem schematu życiowej podróży artysty ujętym w wizualnej i muzycznej – w tym przypadku chopinowskiej – miniaturze. Kompozycje zostały dobrane w taki sposób, by rękoma pianistki ukazać w małej formie kluczowe dla twórcy momenty. Muzyka koresponduje w tym wymiarze z dziełami wizualnymi, przenika je, czerpie inspirację z podobnych źródeł i skojarzeń oraz podejmuje próbę wzajemnej ilustracji i oddziaływania”.

 

Wernisaż + koncert: 7 lipca, godz. 17:00
Czas trwania wystawy: 7 lipca – 1 września 2024 r.

Miejsce:
P1_Akademickie Centrum Designu
ul. Księży Młyn 13/15, Łódź

WSTĘP WOLNY

 

Więcej na stornie Akademickie Centrum Designu.

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji:

Teresa Wysocka , teresa.wysocka [at] prestoportal.pl +48 579 667 678

Może Cię zainteresować...

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.