OPOWIEDZ MI BAJKĘ Ursynowskie warsztaty improwizacji dla dzieci

-
13.05.2022
OPOWIEDZ MI BAJKĘ  Ursynowskie warsztaty improwizacji dla dzieci 16 maja 2022 r.

W poniedziałek 16 maja w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 394 ursynowskie warsztaty improwizacji dla dzieci „Opowiedz mi bajkę” poprowadzą: harfistka Agata Galik, kontrabasistka Małgorzata Kołcz oraz kompozytor i pianista Jarosław Siwiński.

To kolejne spotkanie z dziećmi, które jest możliwe dzięki tegorocznej współpracy Polskiego Towarzystwa Muzyki Współczesnej i Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.


Główną ideą projektu jest nauka improwizacji oraz rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci. Zajęcia pomagają w odkrywaniu przez dzieci świata muzyki współczesnej oraz instrumentów i uwrażliwiają je na różne aspekty muzyki oraz otoczenia dźwiękowego w nowatorskiej, atrakcyjnej formie, pod kierunkiem profesjonalnych artystów i wykonawców.

 

 Szczegóły: www.facebook.com/ptmw1923

 

* Kolejne warsztaty, tym razem w formule rodzinnej, odbędą się 4 czerwca w Miejscu Aktywności Lokalnej przy ul. Kłobuckiej 14.

 

***


Organizator: Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej

Współfinansowanie: Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy

Partnerzy: Miejsce Aktywności Lokalnej Kłobucka 14, Towarzystwo Rozwijania Aktywności Dzieci „Szansa"

Współpraca: Agencja Muzyczna Art Deco Group

Patroni medialni: TVP Kultura, POLMIC.PL - Polskie Centrum Informacji Muzycznej, Presto Junior, Cameralmusic.pl

 

{info. pras}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Może Cię zainteresować...

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.