"Nie czas umierać" filmem zamknięcia EnergaCAMERIMAGE 2021

-
03.11.2021

Festival EnergaCAMERIMAGE ogłasza, że specjalnym pokazem filmowym na zakończenie będzie Nie czas umierać, ostatni film z Danielem Craigiem w roli najsłynniejszego agenta świata kina. Pokaz zapowiedzą twórcy filmu: reżyser Cary Joji Fukunaga oraz nagrodzony Oscarem® autor zdjęć Linus Sandgren.

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią. 

 

James Bond

Cary Joji Fukunaga (po lewej) and Linus Sandgren (po prawej)
na planie "Nie czas umierać"
Zdjęcie: Nicola Dove©
2021 DANJAQ, LLC AND MGM. ALL RIGHTS RESERVED.

 

Cary Joji Fukunaga Linus Sandgren spotkali się po raz pierwszy na planie filmowym, lecz rezultatem ich współpracy jest fenomenalne kinowe widowisko, o którym nie można długo zapomnieć po wyjściu z kina. Choć dla reżysera będzie to pierwsza wizyta na festiwalu EnergaCAMERIMAGE, goście festiwalu doskonale znają jego twórczość i w ciągu ostatniej dekady obejrzeli na pokazach kilka jego projektów, wliczając film Jane Eyre i pierwszy odcinek pierwszego sezonu serialu Detektyw. Z kolei Linusa Sandgrena organizatorzy gościli już na festiwalu, gdy zapowiadał festiwalowej publiczności La La Land oraz Pierwszego człowieka, oba w reżyserii Damiena Chazelle'a.

 

Nie można wyobrazić sobie bardziej wizualnie imponującego filmowego spektaklu na zakończenie tegorocznej edycji EnergaCAMERIMAGE. Organizatorzy są pewni, że specjalny toruński pokaz Nie czas umierać zapewni widzom moc wrażeń.

 

Pełna lista pokazów specjalnych tutaj: https://camerimage.pl/pokazy-specjalne-energacamerimage-2021/

 

{info.pras.}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Może Cię zainteresować...

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.