Moniuszko na Trakcie Królewskim - Moniuszko Fortepianowy

-
23.04.2022
Moniuszko na Trakcie Królewskim - Moniuszko Fortepianowy

Organizatorzy zapraszają na kolejny koncert w ramach IV, wiosennej edycji Festiwalu „Moniuszko na Trakcie Królewskim”. Wstęp wolny.

 

MONIUSZKO - FORTEPIANOWY:

 

24 kwietnia 2022

godz. 17.00

PAN – Pałac Staszica

Wstęp wolny

 

wystąpią:

 

- Adam Mikołaj Goździewski

 

Laureat wyróżnienia II Międzynarodowego Konkursu Muzyki Polskiej im. Stanisława Moniuszki 2021 realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca we współpracy z Filharmonią Podkarpacką im. A. Malawskiego, finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Laureat nagrody specjalnej Jolanty Pszczółkowskiej-Pawlik - Dyrektor Festiwalu Moniuszko na Trakcie Królewskim w postaci udziału w koncercie Moniuszko-Fortepianowy IV Edycji Festiwalu w roku 2022

 

- Jongyun Choi (Korea Płd.)

 

- Jeeyoung Yoo (Korea Płd.)

 

- Hu Han (Chiny)

 

{info.pras.}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Może Cię zainteresować...

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.