Nietoperz mści się w Sylwestra

29.12.2015
Nietoperz mści się w Sylwestra
Opera Bałtycka w Gdańsku zaprasza na wyjątkowy wieczór sylwestrowy – koncertowe wykonanie „Zemsty nietoperza” Johanna Straussa. Uznawana za jedną z najlepszych operetek, zabawna i przewrotna, opowiada historię dr Falke, który mści się za żart, jaki zrobił mu przyjaciel porzucając go w przebraniu nietoperza po karnawałowej zabawie. Autorem przekładu libretta na język polski jest Julian Tuwim.
Na scenie Opery Bałtyckiej pokazana zostanie koncertowa wersja tego utworu, a wystąpią w niej soliści oraz Chór i Orkiestra Opery Bałtyckiej pod batutą Tadeusza Kozłowskiego. W koncercie weźmie udział znany aktor– Kacper Kuszewski.
Tego wieczoru na naszych widzów będzie też czekał kieliszek szampana i słodka niespodzianka od Czekoladowego Młyna.
 Johann Strauss, „Zemsta nietoperza” – Sylwestrowa Gala Koncertowa 31 grudnia, godz. 17 i 20.30
Bilety dostępne w kasie Opery i na WWW.bilety24.pl Opera Bałtycka w Gdańsku, al. Zwycięstwa 15, Gdańsk, Tel. 58 763 49 06, WWW.operabaltycka.pl 
 

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.