Nadzwyczajny koncert urodzinowy [bezpłatne zaproszenia - zarejestruj się]

fot. www.lazienki-krolewskie.pl
fot. www.lazienki-krolewskie.pl

Tak się składa, że 1 czerwca przypada 250. rocznica urodzin najważniejszego chyba nauczyciela Fryderyka Chopina, pochodzącego z Grodkowa na opolszczyźnie, kompozytora Józefa Elsnera.  Z tej okazji 3 czerwca, o godz. 18.00 w Pałacu na Wyspie w warszawskich Łazienkach Królewskich odbędzie się nadzwyczajny koncert kameralny. Wystąpią: skrzypek Sławomir Tomasik i pianista Robert Morawski.

W ich interpretacjach zabrzmią dzieła muzyki polskiej, m.in.: Józefa Elsnera, Ignacego Jana Paderewskiego, Grażyny Bacewicz i Karola Szymanowskiego.
Koncert poprowadzi Maxymilian Bylicki, dyrektor Instytutu Muzyki i Tańca.

WAŻNE: Na koncert wejdziesz bezpłatnie. Zaproszenie dla Ciebie i bliskiej Ci osoby odbierzesz w dniu koncertu po uprzedniej elektronicznej rezerwacji prowadzonej do 2 czerwca pod adresem muzyka@imit.org.pl.

Zapraszamy!

Szczegóły  TUTAJ i na Facebooku 

 

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów