Medycznie i muzycznie

Ledwie zakończyliśmy skład nowego Presto nr 11 – „Muzyka w zdrowiu i w chorobie!”, a zewsząd zaczęły do nas napływać „medyczne” informacje.

Jedną z nich było zaproszenie na Festiwal Piosenki Miłosnej i Być Może Erotycznej organizowanego przez Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej w tym roku pod hasłem „Ostry dyżur, czyli przez (ł)uszko do serca”. Cała kabaretowa akcja miała miejsce w szpitalu, z zapadającymi w pamięć rolami m.in. dr Bożydara Do Litra czy seksownej, choć mało ogarniętej pielęgniarki Loli oraz zatrważająco napalonej i przytłaczającej swoimi wdziękami pielęgniarki Bożenki. Nie zabrakło też występów muzycznych – również z udziałem członków redakcji Presto!


Zbyszek Kocon
 

Śmiechu była co nie miara, zwłaszcza gdy laureaci otrzymali swoje dyplomy-wyróżnienia: recepty pod hasłem: „Skierowanie na dalsze badania” czy „Pozytywnie rokujący”. Jeśli doliczyć do tego jeszcze „wódkową” kroplówkę czy „cukierkowe” pastylki rozdawane gościom przy drzwiach wyjściowych, to już nawet nie dziwi tajemniczy zbieg okoliczności – sygnał karetki przejeżdżającej obok Centrum Łowicka w kluczowych momentach akcji.

(MB)

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Oceń zawartość: 

Brak głosów