Land Art [Two I am]

Two I Am to polski duet wykonujący autorską muzykę oscylującą wokół jazzu, alternatywy, polskiego folkloru oraz współczesnej muzyki improwizowanej.

Wokalistka Barbara Błaszczyk oraz pianista Przemysław Pankiewicz obrali sobie za cel chęć zatrzymania się, kierując swoją muzykę do ludzi poszukujących spokoju w mieście, dla chcących na chwilę oderwać się od zgiełku i rzeczywistości.

W ich repertuar wchodzą oryginalne kompozycje wraz z tekstami własnego autorstwa okraszone brzmieniem subtelnego wokalu, akustycznego fortepianu oraz barwą instrumentu Fender Rhodes. Zaczerpnięte elementy melodyki ludowej pozwalają popchnąć ich muzykę w kierunku natury, transu i pierwotności.

Ich muzyka, tworzona na żywo, pod wpływem chwili na scenie, zapewnia wyjątkową i niepowtarzalną aurę koncertu.

Już 16 listopada o godzinie 19:00 w Teatrze Śląskim na scenie w Malarni będzie miał miejsce koncert premierowy, promujący “Land Art”, debiutancki album zespołu.

Kolejne koncerty promujące album “Land Art”:

22.11, godz. 20:00 - Skład Butelek, Warszawa
29.11, godz. 19:00 - Galeria Inny Śląsk, Tarnowskie Góry
5.12, godz. 20:00 - Jazz Club Komin, Sosnowiec

{info. pras}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów