61. Krakowski Festiwal Filmowy za miesiąc!

-
30.04.2021

Tegoroczny Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się równolegle w krakowskich kinach i w Internecie. Widzowie w całej Polsce będą mogli zobaczyć ok. 200 najnowszych i najciekawszych filmów dokumentalnych, krótkometrażowych i animowanych z całego świata. Wśród nich długo oczekiwane premiery i laureaci najważniejszych międzynarodowych festiwali, 3 filmowe konkursy i kilkanaście fascynujących cykli tematycznych. Już teraz warto zaplanować czas między 30 maja a 6 czerwca i kupić karnet lub akredytację.

200 zł za 200 filmów w kinach i online!

Tylko do 20 maja karnety dostępne są w promocyjnej cenie 160 zł. Po tym terminie cena wzrośnie do 180 zł. Uczniom, studentom, seniorom, posiadaczom Karty Krakowskiej i Karty Dużej Rodziny oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługuje karnet ulgowy. Ponadto dostępny jest także karnet 10

Karnet i karnet ulgowy umożliwia udział we wszystkich festiwalowych seansach online. Karnet 10 upoważnia do udziału w wybranych 10 seansach filmowych online.

Posiadaczom karnetów festiwal oferuje dopłatę kinową w cenie 20 zł umożliwiającą wstęp na wszystkie seanse odbywające się w kinach. Będzie ona dostępna w sprzedaży w maju.

Szczegółowe informacje na temat karnetów

Akredytacje dla branży filmowej, dziennikarzy i studentów szkół artystycznych

Jak co roku równolegle do Krakowskiego Festiwalu Filmowego odbywać się będzie KFF Industry, wydarzenia branżowe dla międzynarodowego środowiska profesjonalistów. Aby znaleźć się w gronie 1000 uczestników debat, warsztatów, spotkań, konferencji i pitchingów należy posiadać akredytację.

W tym roku dostępne są akredytacje INDUSTRY - dla przedstawicieli branży filmowej, MEDIA - dla dziennikarzy i STUDENT - dla studentów szkół artystycznych, akademii sztuk pięknych i kierunków filmoznawczych i filmowych. 

Akredytacje upoważniają do udziału we wszystkich seansach filmowych online i w kinach, dają dostęp do pełnego programu wydarzeń branżowych oraz do wideoteki KFF Video Library (z wyjątkiem akredytacji STUDENT).

Opis i cennik poszczególnych rodzajów akredytacji.

Szczegółowy program będzie opublikowany w połowie maja na stronie www.krakowfilmfestival.pl

61. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie w dniach od 30 maja do 6 czerwca 2021 w krakowskich kinach oraz online.

{info.pras.}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Może Cię zainteresować...

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.