Znamy nowy termin Short Waves Festival 2020

Normalnie o tej porze wspominalibyśmy teraz te wszystkie filmy, które obejrzeliśmy razem w Poznaniu. Sytuacja na świecie wszystkich zaskoczyła i sprawiła, że konieczna była rewizja planów na przyszłość. Patrząc wstecz, widzimy, że decyzja o przeniesieniu Short Waves Festival 2020 na sierpień była odpowiedzialna i jak najbardziej słuszna – twierdzą organizatorzy

Znamy już nowe daty pierwszej letniej edycji Short Waves Festival. Wybierzemy się do Poznania w dniach 18-23.08 na 12. edycję Short Waves Festival pod hasłem Fixing The Future / Naprawianie przyszłości.

Sytuacja na świecie zmienia się z dnia na dzień, więc oczywiście będziemy na bieżąco reagować na zmiany – mówią organizatorzy. - Jedno wiemy na pewno - to będzie zupełnie nowe lato, gdyż kalendarz kulturalny w Poznaniu przetasował się całkowicie. Wszystko wskazuje na to, że Short Waves będzie znów pierwszym festiwalem filmowym w naszym mieście. Wciąż pracujemy nad programem i organizacją sierpniowej odsłony. W międzyczasie, będziemy prowadzić działalność online, która stała się w obecnej sytuacji jedynym racjonalnym rozwiązaniem. Przykładem takiej akcji będzie premiera online naszego programu Short Waves on Tour. Zapraszamy na nasze social media, gdzie będziemy o wszystkim informować na bieżąco! Polecamy My Darling Quarantine Short Film Festival, czyli inicjatywę, którą współtworzymy. To festiwal krótkich metraży online, gdzie można głosować na ulubione filmy i wspierać finansowo organizację Lekarze bez Granic oraz twórców i wybrane instytucje kultury, w które uderzył obecny kryzys związany z koronawirusem.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia, spokoju i do zobaczenia w sierpniu w Poznaniu!

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów