ZAiKS masz zawsze pod ręką

22.04.2021
ZAiKS logo

Intuicyjna i przejrzysta analiza wynagrodzeń autorskich. Zgłaszanie koncertów. Katalog muzyczny i teatralny. Te i inne funkcjonalności nowego serwisu zaiks.online dostępne są teraz zarówno przez www, jak i aplikację na smartfony.

A wszystkie informacje potrzebne twórcom i tym, którzy chcą skorzystać z ich pracy, znajdziecie na nowej stronie zaiks.org, która została zaprojektowana tak, by wygodnie korzystać z niej również na urządzeniach mobilnych.

Brzmienie wyobraźni – konkurs na identyfikację dźwiękową ZAiKS-u

ZAiKS zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na stworzenie dźwiękowego odpowiednika hasła „ZAiKS. Sprzyjamy wyobraźni”. Aby wziąć udział w konkursie, stwórz identyfikację dźwiękową, która będzie używana do opowiadania o ZAiKS-ie. Maksymalnie 3-sekundowy dźwiękowy znak marki oraz jego dłuższą wersję (7-12 sekund).

Muzyczne logo powinno współgrać z nowym znakiem graficznym, który jest żywy, zmienny, otwarty, i który zostawia miejsce na wyobraźnię widza, odbiorcy, słuchacza. Taka też powinna być nowa identyfikacja dźwiękowa ZAiKS-u.

plakat

Wiadomości” ZAiKS-u

Warto zajrzeć do poświęconego kobietom, nowego numeru „Wiadomości” ZAiKS-u. O kobiecej sile mówi okładkowa bohaterka Agnieszka Holland w rozmowie z Łukaszem Maciejewskim. O kobietach w literaturze pisze Justyna Sobolewska. O kompozytorkach – Aleksandra Chmielewska. W czasopiśmie znajdziemy także teksty o twórczyniach szczególnie aktywnie działających w stowarzyszeniu, a także o założycielce ZAiKS-u – Andzie Kitschman, pierwszej polskiej dyrygentce, która brawurowo torowała sobie drogę w świecie sztuki zdominowanym przez mężczyzn.

{info. pras}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji:

Teresa Wysocka , teresa.wysocka [at] prestoportal.pl +48 579 667 678

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.