Wystawa "Bartosz Rejmak. Niewątpliwe historie" w Galerii i Domu Aukcyjnym ToTuart

-
24.11.2022

Grudzień w Galerii i Domu Aukcyjnym ToTuart zapowiada się interesująco nie tylko dla kolekcjonerów, ale również dla miłośników sztuki i bywalców wystaw. W głównej siedzibie ToTuart w Centrum Praskim Koneser do 3 grudnia można oglądać ekspozycję ponad dwudziestu unikatowych prac z pogranicza malarstwa, rysunku i grafiki "Bartosz Rejmak. Niewątpliwe historie".

Na 20 grudnia - kilka dni przed wigilią Bożego Narodzenia przewidziana jest kolejna Aukcja Dzieł Sztuki, na której można będzie wylicytować nie tylko sztukę inwestycyjną, ale również prace artystów wschodzących i zdobywających coraz większe uznanie wśród krytyków i kolekcjonerów. Aukcja online będzie poprzedzona wystawą przedaukcyjną prezentowaną od 9 grudnia. Ale to nie wszystko. Dla amatorów mocnych wrażeń już 16 grudnia wernisaż kontrowersyjnej wystawy "Das Adi". Więcej informacji już wkrótce na totuart.com i na naszym Instagramie.

 

Galerię i Dom Aukcyjny ToTuart możecie znać z ich instagramowego konta i formatu Codziennika Artystycznego, gdzie w sześćdziesięciosekundowych filmikach prezentowani są interesujący artyści i najciekawsze zjawiska w sztuce nowoczesnej. ToTuart wyspecjalizował się w rzeźbie, stając się największą galerią rzeźby w Polsce. Od trzech lat w okresie wakacyjnym organizuje przeglądową wystawę Laboratorium Rzeźby (LABO) w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Ale w ich galeriach – dwóch w Warszawie i jednej w Gdyni – znajdziecie nie tylko rzeźby, ale również malarstwo, grafikę i rysunek. Współpracują z wybitnymi artystami zarówno uznanymi, będąc wyłącznym marszandem rzeźb Rafała Olbińskiego i Wojciecha Siudmaka, jak i wschodzącymi, zdobywającymi coraz większe uznanie odbiorców i krytyków sztuki. Reprezentują twórczość m.in. Aleksandry Prusinowskiej, Zbigniewa Blajerskiego, Bartosza Rejmaka, Łukasza Błażejewskiego, Nikity Nassa i Katarzyny Łyszkowskiej. ToTuart jest również organizatorem aukcji Aukcji Sztuki Inwestycyjnej i Sztuki Jubilerskiej oraz Sztuki Jutra. Na stałe współpracują również z architektami wnętrz, architektami krajobrazu i dekoratorami w ramach programu ToTuarchitekci.

 

Galeria ToTuart będzie jednym z wystawców na 19. Warszawskich Targach Sztuki w dniach 26-27 listopada 2022 r. w hali EXPO XXI, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.