Wygraj bilety do Opery Narodowej!

fot. arch. org.

W przestrzeni tymczasowości, wieloznacznej, pozaczasowej, jakby za kulisami sceny, w miejscu prób stworzonym przez Andrew Liebermana spotykamy bohaterów w świetnie skrojonych garniturach i bohaterki w sukienkach z lat 50. Jest diwa i jej mąż. Jest jeszcze ta druga i tytułowy Turek, o którego obie zawalczą. Nie jest to jednak realistyczna historia o małżeńskiej zdradzie - czytamy na stronie Teatru Wielkiego - Opery Narodowej o "Turku We Włoszech", komicznej operze Giacomo Rossiniego w reżyserii Christophera Aldena.

A my mamy dla Was bilety na spektakl w sobotę, 9 marca o 19:00. Zaproszenia wygrają cztery pierwsze osoby które wymienią w komentarzu pod artykułem trzy opery buffa (tytuł i nazwisko kompozytora). Na Wasze zgłoszenia czekamy do 8 marca, do godz. 12:00 w południe.

Więcej informacji na temat spektaklu znajdziecie TUTAJ

{red}

 

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Komentarze

Gratuluję wygranej!

Panie Piotrze, gratuluję wygranej! Zaproszenie będzie czekało w kasie Opery na Pana nazwisko i hasło Presto.

1. "Wesele Figara" - W. A.

1. "Wesele Figara" - W. A. Mozart 2. "Służąca panią" - G. B. Pergolesi 3. "Cyrulik sewilski" - G. Rossini

Gratuluję wygranej. Poproszę

Pani Katarzyno, gratuluję wygranej. Poproszę o maila z Pani danymi (imię i nazwisko) na adres maria.nowrot@prostoomuzyce.pl , żebym mogła przekazać je Operze.

Pani Marzeno, gratuluję

Pani Marzeno, gratuluję wygranej. Poproszę o maila z Pani danymi (imię i nazwisko) na adres maria.nowrot@prostoomuzyce.pl , żebym mogła przekazać je Operze.

Wesele Figara - Wolfgan

Wesele Figara - Wolfgan Amadeusz Mozart Cosi fan tutte - Wolfgang Amadeusz Mozart Cyrulik sewilski - Gioacchino Rossini

Szanowna Pani, gratuluję

Szanowna Pani, gratuluję wygranej! Poproszę o maila z Pani danymi (imię i nazwisko) na adres maria.nowrot@prostoomuzyce.pl , żebym mogła przekazać je Operze.

"Wesele Figara" - Mozart,

"Wesele Figara" - Mozart, "Służąca panią" - Pergolesi, "Cyrulik sewilski" - Rossini

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów