Walentynki w Filharmonii Bałtyckiej [wygraj bilety!]

Co roku masz ten sam dylemat? Nie wiesz, gdzie spędzić święto zakochanych? Filharmonia Bałtycka i Tutti Entertainment przygotowali wyjątkowe artystyczne wydarzenie – Love Story, czyli Walentynki w Filharmonii!

Walentynki to czas na niespodzianki, a romantyczny koncert to z pewnością pierwszy krok do udanej randki. Magia muzyki potrafi skruszyć każdy lód, a serce – roztopić!

Gdzie będziecie rozumieć się bez słów? Z pewnością w Filharmonii, zapadając się w wygodnym (w sam raz czerwonym!) fotelu i rozkoszując muzyką z bliską Ci osobą. Zaskocz swoją drugą połówkę, zapraszając Ją lub Jego na pełną namiętnych zwrotów akcji muzyczną podróż.

Podczas koncertu zabrzmią najpiękniejsze melodie: od uwielbianych scen miłosnych z filmów, po arie operowe, czardasze, tanga i znane hity z repertuaru takich gwiazd jak Il Divo, Lou Reed, Riccardo Cocciante, Joe Davis, Willie Nelson czy Zbigniew Wodecki.

Wystąpi śpiewaczka Alicja Węgorzewska, jedyna Polka wyróżniona prestiżową amerykańską nagrodą imienia Marii Callas, wraz z tenorem Mirosławem Niewiadomskim i orkiestrą pod dyrekcją Natalii Walewskiej. Koncert poprowadzi Kamil Wicik z Radia Gdańsk.

***

Na ten właśnie koncert mamy dla Was podwójne zaproszenie. Aby je wygrać napisz nam jaki utwór lub piosenka kojarzy Wam się szczgólnie romatycznie i podaj krótkie uzasadnienie. Biletami nagrodzimy autora najbardziej naszym zadniem przekonującej odpowiedzi. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 10 lutego 2020 pod adresem [email protected]

***

Love Story, czyli Walentynki w Filharmonii!

Termin: 16.02.2020, godz. 19.00,

Miejsce: Filharmonia Bałtycka, ul. Ołowianka 1, Gdańsk

{red}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów