V Ogólnopolska Konferencja dla Nauczycieli Muzyki

-
06.11.2021

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina zaprasza nauczycieli muzyki szkół ogólnokształcących na V Ogólnopolską Konferencję dla Nauczycieli Muzyki poświęconą muzyce polskiej czasów zaborów. Na tegoroczne spotkanie nauczycieli muzyki, muzyków, muzykologów i edukatorów zapraszamy do Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach w dniach 19-20 listopada 2021 roku.

W programie konferencji znalazły się prezentacje doświadczonych edukatorów, wśród których znaleźli się m.in. laureaci Konkursu na najlepszą lekcję muzyki, a także uznanych muzyków i muzykologów. W programie znalazły się także warsztaty chóralne, taneczne, recital muzyki kameralnej oraz prezentacja fortepianu Yamaha Disklavier, który może wnieść nową jakość w sytuacji zdalnego nauczania gry na fortepianie. Uzupełnieniem programu będzie zwiedzanie wystawy czasowej „Chopin. Potęga znaku” w Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie, a także wystaw, pałacu i parku w Radziejowicach.

 

Termin: 19-20.11.2021 r.

Koszt udziału: 150 zł

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres [email protected] do 7.11.2021 r.

Szczegółowy program Konferencji, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin znajdują się  na stronie: https://muzeum.nifc.pl/pl/muzeum/edukacja-artykul/1403_v-ogolnopolska-konferencja-dla-nauczycieli-muzyki.

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.