TW-ON odwołuje wydarzenia do 25 kwietnia

13.05.2021
fot. mat. pras.

Rada Ministrów podjęła decyzję o przedłużeniu większości obowiązujących obostrzeń do 25 kwietnia, w tym również działalności kulturalnej z udziałem publiczności. W związku z tym TW-ON odwołuje następujące wydarzenia:

Warsztat – ON dla dzieci – 24/04/2021
Cardillac – 23, 25/04/2021
Spotkanie z Muzalindą – 25/04/2021

Spektakl Cardillac w reżyserii Mariusza Trelińskiego, zostanie zarejestrowany bez udziału publiczności, zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego. O emisji spektaklu TW-ONpoinformuje w późniejszym terminie. Partnerem spektaklu jest Grupa Tubądzin.

Odwołane zostały spektakle Aidy, zaplanowane na 6,7,8,9/05/2021.  Na dwa wystawienia 7 i 9 maja na scenę powróci entuzjastycznie przyjęty podczas ubiegłorocznej premiery WertherPartię tytułową wykona uwielbiany przez publiczność Piotr Beczała.

Podczas lockdownu TW-On nie zaprzestaje działań online. Już od tego piątku, 16 kwietnia, na platformie https://operavision.eu oraz https://vod.teatrwielki.pl/, będzie można oglądać balet Romeo i Julia w choreografii Krzysztofa Pastora i z muzyką Siergieja Prokofiewa.

Poniżej można znaleźć informacje dotyczące zwrotu biletów na odwołane spektakle:

- należność za bilety zakupione na stronie www i opłacone drogą elektroniczną poprzez system PayU zostanie zwrócona na konto klienta, z którego dokonana została płatność za bilety, bez konieczności kontaktu Widza z Biurem Organizacji Widowni TW-ON. Istnieje możliwość zwrotu środków na kartę prepaidową (>>> formularz zwrotu na kartę prepaidową) – Teatr prosi o podjęcie decyzji do 16 kwietnia br. Po tym terminie zwroty będą dokonywane sukcesywnie, nie później niż w ciągu 30 dni od daty spektaklu.

- bilety zakupione w kasie, opłacone gotówką bądź kartą płatniczą można zwrócić w kasach biletowych TW-ON lub za pośrednictwem formularza zwrotu (>>> formularz zwrotu), wtedy należność zostanie przekazana na wskazane konto. Istnieje także możliwość zwrotu środków na kartę prepaidową poprzez (>>> formularz zwrotu na kartę prepaidową) lub bezpośrednio w kasach biletowych,

- termin ważności kart prepaidowych zostaje przedłużony do dnia ostatniego wydarzenia w sezonie 2021/2022,

- osoby, które wymieniły już voucher na bilet na odwołany spektakl, będą mogły dokonać zamiany na wybrany spektakl do końca sezonu 2021/2022.

Z Biurem Organizacji Widowni można się skontaktować w dni powszednie w godz. 11.00–19.00: (22) 692 02 08, (22) 692 02 10, (22) 826 50 19 lub pod adresem mailowym: [email protected]

Kasy biletowe w holu głównym: zamknięte do 25 kwietnia br.
Butik (i kasa) w lewym skrzydle teatru: czynny codziennie do 25 kwietnia br. w godz. 11.00 – 18.00

{info. pras}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Dodaj komentarz