Trwa sprzedaż kart wstępu na Festiwal EnergaCAMERIMAGE!

-
18.09.2022

W tym roku już na początku września uruchomiona została sprzedaż kart wstępu na jubileuszową trzydziestą edycję Festiwalu Filmowego EnergaCAMERIMAGE, który odbędzie się w Toruniu w dniach 12-19 listopada. To ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników sztuki filmowej.

 

Na uczestników Festiwalu jak zwykle czekają pokazy najlepszych produkcji z całego świata (ponad 200 filmów), spotkania z twórcami, wystawy, seminaria i warsztaty prowadzone przez najważniejsze postaci branży filmowej. Wszyscy zainteresowani nowinkami technicznymi w dziedzinie sprzętu filmowego będą mogli także odwiedzić EnergaCAMERIMAGE Market, gdzie międzynarodowe firmy pochwalą się swoimi ostatnimi osiągnięciami. Posiadacz festiwalowej Karty Wstępu (Entry Card) przez tydzień trwania wydarzenia, może korzystać z wszystkich propozycji organizatora, włącznie z udziałem w warsztatach a nawet konferencjach prasowych po projekcjach filmowych.

Wszyscy chętni, którzy chcieliby zakupić Kartę Wstępu mogą to zrobić po wcześniejszym zarejestrowaniu na stronie portal.camerimage.pl . W tym roku karta wstępu na Festiwal EnergaCAMERIMAGE kosztuje 400 zł, co stanowi atrakcyjną propozycję w porównaniu z ofertą innych największych polskich festiwali filmowych.

 

W trakcie Festiwalu możliwy będzie także zakup biletów na pojedyncze projekcje i konkretne wydarzenia festiwalowe.

 

Szczegółowa lista filmów, które znajdą się w programie Festiwalu EnergaCAMERIMAGE oraz gości, którzy odwiedzą nasze miasto w trakcie tegorocznej edycji zostanie opublikowana w październiku. Jednak już niedługo zostaną ogłoszone składy pierwszych konkursowych selekcji oraz kolejne nazwiska tegorocznych laureatów. Już dziś organizatorzy zapraszają na spotkania z laureatami nagród specjalnych. Nagroda za Całokształt Twórczości trafi w tym roku do Stephena H. Buruma – twórcy zdjęć do „Mission: Impossible”, „Życia Carlita” czy „Wojny państwa Rose”. Niemiecka reżyserka awangardowa, ikona kina feministycznego, Ulrike Ottinger, odbierze nagrodę za Awangardowe Osiągnięcia w Sztuce Filmowej. Vance Burberry, który zrealizował zdjęcia do teledysków m.in. Guns N’ Roses, Cher, Pearl Jam, Backstreet Boys, Enrique Iglesias, Britney Spears, Ozzy Osbourne czy The Weeknd otrzyma Nagrodę za Osiągnięcia w Dziedzinie Wideoklipu.

 

Festiwal EnergaCAMERIMAGE będzie świętował swoje trzydziestolecie w mieście, w którym narodziła się jego idea na początku lat 90-tych!

 {info. pras.}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.