SPEKTAKL DLA DZIECI W OPERZE NA ZAMKU W SZCZECINIE - "O KRASNOLUDKACH I SIEROTCE MARYSI"

Fot. W. Piątek © Opera na Zamku

Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza serdecznie na musical dla dzieci „O krasnoludkach i sierotce Marysi” Janusza Stalmierskiego według baśni Marii Konopnickiej. Spektakl na scenie odbędzie się 13 marca, w sobotę, o 17:00.

Roztańczony i rozśpiewany spektakl, w którym baśniowy świat przeniesie się daleko poza granice sceny. Opowieść o tym, że dobre uczynki wracają do nas wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Do Kryształowej Groty, lisiej nory i na spotkanie z Królową Tatrą zabiorą młodych widzów roztańczone i rozśpiewane krasnoludki, które pomagają ludziom dobrym i szlachetnym. Pokażą też, że pracowitość i zgodne działanie w grupie pozwalają przenosić góry. Czy krasnoludkom uda się pokonać sprytnego złego Lisa i pomóc sierotce Marysi? Jaki sposób znajdą na leniwego Skrobka?

Program spektaklu: https://www.opera.szczecin.pl/sites/default/files/2020-11/O%20Krasnoludkach%20i%20sierotce%20Marysi.pdf

Czas trwania: ok. 1 godz. 50 min. (w tym jedna przerwa)
Miejsce:  Sala Główna
Ceny biletów: 20 zł, 30 zł

Widownia jest ograniczona do 50% miejsc. Opera przypomina o obowiązku zachowania dystansu społecznego oraz zakrywania ust i nosa podczas pobytu w operze.

{info.pras.}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów