Sobotnie święto muzyki elektronicznej!

Już dziś nie lada gratka czeka miłośników muzyki elektronicznej. Do wspólnego świętowania V urodzin zaprasza bowiem Techno Rączka!

Techno Rączka to krakowski kolektyw promujący muzykę elektroniczną, działający w ramach Fundacji Promocji Sztuki TOR. Ich wydarzenia charakteryzują się wyjątkową atmosferą i odbywają się w nietypowych postindustrialnych przestrzeniach, których w Krakowie zostało już naprawdę niewiele. Tym razem wraz z marką True Music zaaranżują na jedną noc pomieszczenia kuchni dawnego Hotelu Forum, ale świętowanie urodzin rozpoczną już od godziny 15:00 w Plenerach przy Focha 41. Na plenerowej scenie, za którą służył będzie OnLemon’owy Music Truck, zagrają: Janurz, Outta_8 b2b Filet, Vagary oraz Brioche b2b K-name. Dodatkową atrakcją będą między innymi targi płyt winylowych.

Po 22:00 impreza przeniesie się Kuchni Hotelu Forum, arcyklimatycznej przestrzeni, którą Techno Rączka przygotuje dla Was na swój własny sposób. W nocy zagrają: holenderski czarodziej zgrabnie balansujący pomiędzy techno a electro czyli Delta Funktionen, jedna z ważniejszych postaci na Polskiej scenie czyli Rrrkrta, Young Majli z ekipy regime oraz Anatomy of Mashup.

Pomieszczenia dawnego Hotelu Forum to kolejne miejsce, które Fundacja Promocji Sztuki TOR stara się rewitalizować. Wcześniejsze wydarzenia odbyły się na terenach takich jak: parking Stadionu Miejskiego im. H. Reymana, opuszczony magazyn PKP Cargo przy ul. Kamiennej 8 oraz nieużywane przestrzenie magazynowe przy ul. Gromadzkiej 46. Efektem działań Fundacji TOR były również dwie imprezy zorganizowane na terenie dawnej fabryki telefonów Telos przy ul. Cieszyńskiej 9. Budynek przeznaczony już do rozbiórki, na dwie noce wypełnił się instalacjami stworzonymi przez lokalnych artystów oraz fantastycznie bawiącą się do muzyki publiką.

15:00-22:00 Planery, Focha 41 (wstęp darmowy)

https://www.facebook.com/events/2471573069746418

22:00-07:00 Kuchnia Hotelu Forum, M. Konopnickiej 28 (wstęp biletowany)

https://www.facebook.com/events/660928054404896

Bilety: https://goingapp.pl/evt/2146097/v-urodziny-techno-raczki-x-true-music

Kontakt: fundacjator@gmail.com

{info. pras}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów