„Słowa przychodzą później” - 39. Scena Tańca Studio

Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na ostatnią w tym roku 39. Scenę Tańca Studio. 13 i 14 października odbędzie się drugie spotkanie z cyklu „Słowa przychodzą później”, przygotowane przez Joannę Chitruszko i Sonię Nieśpiałowską-Owczarek.

Październikowa odsłona rozpocznie się propozycją dla dzieci i ich opiekunów - warsztat turlania i zabaw choreograficznych poprowadzą Anna i Krzysztof Skolimowscy. W programie 39. STS znalazły się spektakle: „Matryca [Prześwit]” Pawła Grali, „Mute” Janusza Orlika, „kompozycja_trzecia rzeczywistość” Anny Piotrowskiej, Joanny Chitruszko i Aleksandry Piotrowskiej oraz „Dzisiaj, Wszystko” Teatru Dada von Bzdülöw w choreografii Jakuba Truszkowskiego.

PROGRAM

13 października 2019 (niedziela)

13:00 i 14:30 Krzysztof i Anna Skolimowscy – Warsztat turlania i zabaw choreograficznych 
dla dzieci w wieku 4-8 lat i opiekunów (bilet tylko dla rodzica/opiekuna)
19:00 Paweł Grala, Matryca [Prześwit], Scena Malarnia
20:00 Janusz Orlik, Mute, Duża Scena 

14 października 2019 (poniedziałek)

19:00 piotrowska&chitruszko&piotrowska kompozycja_trzecia rzeczywistość, Scena Malarnia
20:00 Teatr Dada von Bzdülöw, DZISIAJ, WSZYSTKO, Duża Scena

Szczegółowe informacje:

www.teatrstudio.pl/pl/aktualnosci/39-scena-tanca-studio-13-14-pazdziernika

Główną ideą projektu Scena Tańca Studio, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgalerię, przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jest wprowadzenie tańca w jego szerokim ujęciu do przestrzeni ściśle teatralnej. Od początku istnienia STS odbyło się już 38 tego rodzaju odsłon, z blisko 300 wydarzeniami: spektaklami, warsztatami, pokazami filmowymi, w których łącznie uczestniczyło ponad 25 tysięcy widzów.

Organizatorzy:
Instytut Muzyki i Tańca i STUDIO teatrgaleria
Przy wsparciu Biura Kultury m.st. Warszawy

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów