Prawie Kino Muzyczne NZS UW zaprasza

Już w najbliższy piątek, a dokładnie 31 marca o godz. 20:15 sekcja Prawie Kino Muzyczne NZS UW serdecznie zaprasza wszystkich amatorów dobrego filmu na kolejną projekcję. Tym razem naszym oczom ukaże się prawdziwa, przejmująca historia jednego z najsławniejszym amerykańskich raperów. Film „8 mila” w reżyserii Curtisa Hansona to zekranizowana biografia Eminema, która obrazuje jego emocjonująca i zarazem trudną drogę do sukcesu.

Projekcja tym razem będzie miała miejsce poza murami Uniwersytetu Warszawskiego, ale całkiem niedaleko, bo w dobrze znanej i lubianej, sąsiedzkiej Harendzie.

Na studentów czeka wiele miłych niespodzianek, przede wszystkim darmowe wejście i happy hours trwające przez cały dzień!

Co więcej, jeśli ta jedna produkcja to za mało i pragniesz kolejnych kinowych emocji to lepiej trafić nie mogłeś. Wszyscy zainteresowani mają możliwość wzięcia udziału w losowaniu darmowych wejściówek do Kina KC na dowolną projekcję.

Kolejnym atrybutem jest fakt, że przed filmem, w trakcie i po nim, każdy głodny i spragniony gość może uraczyć się czymś serwowanym przez smaczną, harendzką kuchnię lub szeroko zaopatrzony bar.

 

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Oceń zawartość: 

Brak głosów