Opera? Si!

Czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o operze, ale nie wiecie kogo zapytać! Już 28 listopada o 17:00.

To cykl spotkań, podczas których zaspokajany jest głód opery i poskramiany strach przed nią. Ekspert Opery Bałtyckiej, Jerzy Snakowski, wytłumaczy najdziwniejsze zjawiska ze świata opery i operowych zwyczajów: jak powstaje głos? Jak się ubrać do opery, by czuć się komfortowo? I co zrobić, gdy w trakcie spektaklu zadzwoni nam komórka?...

W XIII już sezonie Opera? Si! organizatorzy kontynuują podróż do wielkich historii i ważnych ciekawostek ze świata opery oraz kolejne odsłony scenicznego magazynu operowego z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 70-lecia Opery. W tym odcinku doświadczyć będzie można prawdziwie operowego przepychu: będzie się można zapoznać z największymi ariami operowymi, dowiedzieć się jak zyskuje się operową sławę, skąd się w Gdańsku w ogóle wzięła opera oraz jak się do opery ubrać.

Bilety w cenie 12 zł można zakupić za pośrednictwem strony Bilety24

Dostęp do streamingu: https://bit.ly/3nxHyhp

{info.pras.}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów