„Opera moich marzeń” – konkurs Opery Śląskiej

24.03.2020
„Opera moich marzeń” – konkurs Opery Śląskiej

„Opera moich marzeń” to konkurs plastyczny organizowany przez Operę Śląską. Adresowany jest do wszystkich, a szczególnie do dzieci i młodzieży.

Uczestnicy mają za zadanie zaprojektować scenografię do wybranego spektaklu operowego, operetkowego czy baletowego, inspirując się swoją wyobraźnią.  Opera to przecież nie tylko muzyka i śpiew, to także obraz.

Konkurs jest adresowany do wszystkich, z podziałem na cztery kategorie wiekowe: do 6 lat, 7-12, 13-16 i powyżej 16. Prace (jedną) nadsyłamy do 27.03 - godz. 13.00. W jaki sposób?  Elektronicznie w formie skanu lub zdjęcia – pliku graficznego wraz z załączonym oświadczeniem, na adres email: [email protected]. Technika  jest  dowolna – można rysować, malować czy stworzyć kolaż. Aby ułatwić przygotowania można użyć specjalnego szablonu, który można znaleźć na stronie internetowej Opery. Nie jest to jednak obowiązkowe. Będą oczywiście atrakcyjne nagrody, a wśród nich m.in. zaproszenia na spektakle i  gadżety operowe! Do wysyłanej pracy należy dołączyć specjalne oświadczenie, które pobierzemy ze strony www.opera-slaska.pl. Na tej stronie można też znaleźć regulamin i wszystkie szczegóły. Zachęcamy do projektowania!

#zostanwdomu #OperaBliskoCiebie #operamoichmarzen #operaslaska

{info. pras}
 

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.