Od pomysłu… do projektu [warsztaty online, 3 listopada 2021]

-
28.10.2021

Creative Europe Desk Polska zaprasza na warsztaty online „Od pomysłu… do projektu”.

Spotkanie będzie miało formę warsztatową, co pozwoli na aktywny udział uczestników i zdobycie nie tylko teoretycznej, ale i praktycznej wiedzy z zakresu przygotowania projektu. Warsztaty przeprowadzą uczestnik

ów krok po kroku po kolejnych etapach pracy nad pomysłem aż do finalnej koncepcji projektu, ze szczególnym uwzględnieniem założeń programu Kreatywna Europa komponent Kultura.

Do udziału w warsztatach zaproszone są przede wszystkim osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z planowaniem i realizacją projektów kulturalnych i planują przygotować aplikację w ramach programu Kreatywna Europa.

 

Podczas warsztatów poruszone zostaną następujące kwestie:  jak pomysł przełożyć na realne działania projektowe, na co zwrócić uwagę przy opracowaniu koncepcji projektu, od czego należy zacząć planowanie projektu, partnerstwo międzynarodowe, wkład własny, europejska wartość dodana… – czyli kryteria konkursowe a projekt, koncepcja, planowanie, aplikacja, grant… – czyli kolejne etapy do osiągnięcia sukcesu…

 

Warsztaty odbędą się w środę 3 listopada 2021 r. w godz. 10.00-14.30

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na warsztatową formę spotkania liczba miejsc jest ograniczona i wymagana jest wcześniejsza rejestracja (Rejestracja jest otwarta do 29 października br. lub do wyczerpania limitu miejsc).


 

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://kreatywna-europa.eu/od-pomyslu-do-projektu-warsztaty-online-3-listopada-2021/


{info. pras}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.