Nr 8 - już wkrótce

Drodzy Czytelnicy!

Niezłomnie walczymy o to, aby kolejny numer Presto ujrzał światło dzienne. Nie jest to łatwe. Nie korzystamy z dotacji, do tej pory wydawca przeznaczał prywatne fundusze na wydanie magazynu - tak, tak, pasja, miłość do muzyki potrafią być silniejsze od rachunku ekonomicznego. Ale to trudna droga, więc aby dalej nią iść, potrzebne są zmiany.

I będą zmiany! Między innymi w kwestii finansowania. Prywatne fundusze wyczerpały się. Teraz pozyskujemy środki od reklamodawców. I od każdej osoby, instytucji, od każdego, kto uważa, że Presto powinno się ukazywać i jest gotów nas wesprzeć w trudnej misji popularyzowania muzyki klasycznej. Albo po prostu - lubi czytać o muzyce klasycznej z przyjemnością, ale niezmiennie na wysokim poziomie. Poziom i formę chcemy zachować, aby cieszyć się nimi mogła coraz szersza grupa melomanów.

Czy tak będzie wyglądała następna okładka Presto? Przekonacie się ;-) Na razie zdobi ją fragment kadru z filmu Świteź Kamila Polaka

Każdy, kto chce nas wesprzeć, może wpłacić dowolną kwotę na konto księgarni. W zamian gwarantujemy nie tylko dozgonną wdzięczność ale i drobny upominek - może przy wpłacie minimum 25 zł - wybrany numer Presto? a jeśli wpłata wyniesie 50 zł - może płyta? A przy wyższej kwocie - może bilet na koncert?

Liczymy na Was. Tak po prostu, po ludzku. Pokażcie nam, że nas chcecie i potrzebujecie!

 

W imieniu całej Redakcji pozdrawiam ciepło

Kinga Wojciechowska

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Oceń zawartość: 

Brak głosów