Nasłuchiwanie z Izą Połońską w Filharmonii Łódzkiej

fot. arch. FŁ

W tym tygodniu w ramach cyklu Filharmonii Łódzkiej Nasłuchiwanie Agata Kwiecińska rozmawia z Izą Połońską, wokalistką i kameralistka, śpiewająca w różnych stylach.

Ostatnio artystka upiększyła trudny okres pandemii, nagrywając z Leszkiem Kołodziejskim na foyer Filharmonii Łódzkiej nostalgiczną piosenkę "Zamiast" do słów Magdy Czapińskiej z muzyką Włodzimierza Korcza. Już niedługo zobaczymy jej nowy projekt pt. "Czułość", przygotowany razem z Apertus Quartet, Agatą Piotrowską-Bartoszek, Leszkiem Kołodziejskim i Michałem Przeździeckim. Nagrania odbyły się w sali koncertowej Filharmonii Łódzkiej.

W rozmowie z cyklu "Nasłuchiwanie" artystka opowie o tym, jak radzi sobie bez realnego kontaktu z publicznością, o swoich planach oraz muzycznych pasjach i wzruszeniach.

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów