Muzyka elektroniczna w Arte

13.05.2021
Muzyka elektroniczna w Arte

W katalogu telewizji Arte, stacji poświęconej sztuce i wszelkim wartościowym społecznie i ekologicznie tematom, dużą przyjemność sprawią melomanom zarejestrowane koncerty, podzielone na gatunki muzyczne, od klasyki po elektronikę...

Wśród nich fenomenalnie ogląda się zarejestrowany występ wiedeńskiej grupy HVOB na Melt Festival w 2019 roku. W skład duetu wchodzą: Anna Müller i Paul Wallner. Eteryczny głos Anny, w połączeniu z dynamicznymi, pulsującymi elektronicznym brzmieniami, potrafi całkowicie zawładnąć tłumem – co się czuje, w czasie oglądania tego materiał. Sprawny montaż pozwala oddać transową atmosferę, pełną pozytywnego szaleństwa sowicie oblanego rozbłyskującymi w mroku kolorowymi światłami. Melt Festival odbywa się bowiem w skansenie Ferropolis, niedaleko Gräfenhainichen, a ponieważ jest jednym z największych plenerowych festiwali muzyki elektronicznej w Niemczech, dobrze jest móc go zobaczyć przynajmniej online. Aż chce się pojechać!

(MB)

 

ZOBACZ:

https://www.arte.tv/pl/videos/090484-018-A/hvob/

 

 

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Dodaj komentarz