Konkurs na najlepszą lekcję o muzyce polskiej [ IV Konkurs dla Nauczycieli Muzyki]

Rok szkolny 2019/2020 postawił przed nauczycielami nowe wyzwania. Przez kilka miesięcy wszyscy intensywnie uczyli się pracy zdalnej. Nauczyciele korzystali z narzędzi cyfrowych, przygotowując dla swoich uczniów rozmaite materiały dydaktyczne i prowadząc lekcje za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Teraz można zdobyte w ten sposób doświadczenia wykorzystać w konkursie na najlepszy audiowizualny materiał dydaktyczny poświęcony polskiej muzyce należącej do repertuaru klasycznego.

Jak wziąć udział w Konkursie?

Należy napisać scenariusz i zrealizować go, nagrywając lekcję. Nagrania o długości od 20 do 25 min. wraz ze scenariuszami i formularzami zgłoszeniowymi należy nadsyłać do dnia 30 października 2020 r. na adres edukacja@nifc.pl. Do nadsyłania prac konkursowych organizatorzy polecają korzystanie ze strony wetransfer.com. Można także skorzystać z nagrania, które już zrealizowano, jeśli powstało ono w tym roku.

Uwaga: na nagraniach nie mogą być widoczni uczniowie!

Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach:

1. najlepsza lekcja dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej;

2. najlepsza lekcja dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie internetowej 15 listopada 2020 r.

Do wygrania atrakcyjne nagrody sponsorowane przez firmę Yamaha: sprzęt grający dla nauczyciela i pianino dla szkoły!

Więcej informacji TUTAJ

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów