KONKURS FOTOGRAFICZNY „KOSMOS BLISKOŚCI”

-
10.10.2021

Fundacja Wspieram zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie fotograficznym pt. „Kosmos bliskości”, który jak co roku organizuje wspólnie z Akademią Fotografii!

Temat konkursu to różnie rozumiana bliskość i jej bezgraniczna różnorodność, szczególnie w czasie pandemii. Wypełnione sale kinowe i hałaśliwe poranne kawiarnie, wieczory pod ciepłą kołderką z serialem i kotem, głośne przyjęcia przyjacielskie lub zatłoczone nocne kluby, rozmowa przy aromatycznej herbacie ze swoim przyjacielem, dotyk lub ciepłe spojrzenie bliskiej osoby, koleżanki czy kogoś (jeszcze) nieznajomego. Czym dla Ciebie jest bliskość? Jak ją postrzegasz? Jak ją czujesz i widzisz? Jak możesz uchwycić tę bliskość w swoim obiektywie?

Na zdjęcia czekamy do 31.10.2021 r. pod adresem mailowym: [email protected]
Liczymy przede wszystkim na szczere i nieszablonowe ujęcia, ukazujące rozmaitość bliskości.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 04.11.2021 r.

 

Nagrody konkursowe:

I miejsce: 8 bloków (cały kurs) zaawansowanego kursu fotografii w Akademii Fotografii, nagrody książkowe, 4 pojedyncze zaproszenia na dowolny seans festiwalowy.

II miejsce: 4 bloki zaawansowanego kursu fotografii w Akademii Fotografii, nagrody książkowe, 4 pojedyncze zaproszenia na dowolny seans festiwalowy.

III miejsce: 2 bloki zaawansowanego kursu fotografii w Akademii Fotografii, nagrody książkowe, 4 pojedyncze zaproszenia na dowolny seans festiwalowy.

Więcej o zaawansowanym kursie fotografii można przeczytać na stronie Akademii Fotografii:

http://www.akademiafotografii.pl/warszawa/zaawansowany-kurs-fotografii

Ponadto zwycięskie i wyróżnione zdjęcia zaprezentujemy w naszych mediach społecznościowych, na stronie internetowej i w katalogu festiwalowym.

 

Fotografie konkursowe powinny spełniać następujące kryteria:

- każdy z kandydatów może przesłać maks. trzy fotografie;

- spośród trzech przesłanych fotografii danego autora wygrywa jedna;

- fotografie należy przesyłać w formacie .jpg;

- żadne ze zdjęć nie może zawierać treści obraźliwych, rasistowskich, faszystowskich, pornograficznych czy naruszających prawa mniejszości;

- nazwa pliku powinna być zbudowana wg schematu: imię – nazwisko – tytuł zdjęcia;

- uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na rozpowszechnianie nagrodzonych i wyróżnionych zdjęć;

- fotografie wraz z formularzem zgłoszeniowym należy wysłać na adres: [email protected]

{info. pras}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.