Kocin Trio - podwójna wiosenna trasa koncertowa

Kocin Trio - podwójna wiosenna trasa koncertowa. Trio Macieja „Kocina” Kocińskiego jest nominowane do tegorocznego Fryderyka w kategorii „Jazzowy Debiut Roku” za płytę „Proverbs 3:5”. Na początek wiosny panowie zagrają 6 koncertów, prezentując ten materiał.

Daty, miasta i sceny na trasie zespołu :

27.03 – Nidzica, Zamek

28.03 – Świnoujście, Jazz Club Scena

29.03 – Gdynia, Klub Muzyczny Ucho

2.04 – Toruń, Od Nowa

3.04 – Poznań, Blue Note

4.04 – Piotrków Trybunalski, ODA Art

 

Kocin Kociński Trio to:

• Maciej "Kocin" Kociński – saksofony, ewi, elektronika

• Andrzej Święs – kontrabas, gitara basowa

• Krzysztof Szmańda – perkusja, instrumenty perkusyjne

 

Zespół jest młody, jednak tworzący go muzycy mają na koncie wiele sukcesów, nagrań płytowych oraz wiele lat wspólnego grania w ramach formacji Soundcheck, w której dołącza do nich pianista - Andrzej Dys.

Muzycy wychodzą poza ramy muzyki jazzowej. Atutem projektu jest wykorzystywanie elektroniki w połączeniu z instrumentami akustycznymi. Otwartość kompozycji, wszechstronne muzyczne wykształcenie oraz wspólna pasja i poszukiwania sprawiają, że jest to wyjątkowy projekt. Odkrywa i prowadzi, zarówno muzyków jak i ich słuchaczy, w najróżniejsze muzyczne zakamarki, a każdy koncert staje się niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

 

Więcej o zespole: www.facebook.com/kocinkocinskitrio

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Oceń zawartość: 

Brak głosów