GUITAR EVOL.3UTION [nowa płyta Piotra Przedbory]

13.05.2021
GUITAR EVOL.3UTION [nowa płyta Piotra Przedbory]

GUITAR EVOL.3UTION + orchestra to trzeci album z kolekcji Piotra Przedbory w wytwórni płytowej DUX. To także płyta, która ma szansę przenieść gitarę klasyczną na nowy, wyższy poziom.

Piotr Przedbora to jeden z najciekawszych i najbardziej charyzmatycznych gitarzystów młodego pokolenia w Polsce. Jego interpretacje poruszają publiczność, a albumy budzą uznanie krytyków. GUITAR EVOL.3UTION + orchestra to trzy znakomite koncerty twórców, których bliżej przedstawiać nie trzeba: Krzysztof Penderecki, Krzysztof Meyer i Mikołaj Górecki. Wspaniała Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa, prowadzona przez wybitnych dyrygentów: Krzysztofa Pendereckiego, Macieja Tworka i Dawida Runtza. A przede wszystkim, przełomowe i pionierskie wydawnictwo dla całego muzycznego świata gitary klasycznej oraz pewnego rodzaju fenomen na polskim i zagranicznym rynku fonograficznym. Album GUITAR EVOL.3UTION + orchestra, którego światowa premiera zaplanowana jest na 28 czerwca to obowiązkowa pozycja, która powinna znaleźć się w kolekcji każdego współczesnego melomana. Płyta dostępna jest w salonach empik, dobrych sklepach muzycznych i na www.dux.pl.

{info. pras}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Dodaj komentarz