Filharmonia Łódzka otwiera kasy biletowe

W najbliższy poniedziałek (25 maja) Filharmonia Łódzka wznawia pracę kasy biletowej. Możliwe będzie zwracanie biletów na wydarzenia, które nie doszły do skutku z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 w marcu, kwietniu i maju.

Do końca czerwca kasa będzie czynna w następujących godzinach:

- poniedziałki, środy, czwartki: w godz. 10.00-16.00;
- wtorki i piątki: w godz. 12.00 - 18.00.

Warunkiem zwrotu należności za bilety jest okazanie paragonu fiskalnego lub faktury zakupu oraz zakupionego biletu/biletów. W razie zagubienia dowodu zakupu, środki są zwracane na podstawie biletu/biletów i oświadczenia o zagubieniu dowodu zakupu.

Zwrotu środków za bilety zakupione z użyciem Karty Podarunkowej dokonuje się na Kartę Podarunkową, zasilając jej saldo. Karty Podarunkowe zachowują ważność do 31.12.2020 roku.

Podczas pracy kasy zostaną zachowane środki ostrożności: mierzenie temperatury osób przychodzących do Filharmonii, dezynfekcja rąk, ograniczenie liczby osób w budynku. Pracownicy Filharmonii proszą, by do kas przychodziły tylko osoby całkowicie zdrowe.

Można także zaplanować swoją przyszłą wizytę w Filharmonii Łódzkiej i zamiast odbioru pieniędzy wybrać przeksięgowanie ich na Kartę Podarunkową z myślą o przyszłych koncertach. Regulamin zwrotu biletów znajduje się na stronie internetowej Filharmonii Łódzkiej.

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów