Filharmonia Łódzka czaruje muzyką

fot. arch. FŁ

Czy muzyką da się zaczarować? Na pewno! Trudniejsze jest to na odległość niż w bezpośrednim kontakcie, ale spróbujemy. Pomogą nam w tym artyści związani z Filharmonią Łódzką. Może uda się wyczarować cudowny Dzień Dziecka?

W tym tygodniu posłuchamy Koncertu na trąbkę i smyczki "Seeking the Answer"Artura Banaszkiewicza w wykonaniu Sławomira Cichora, pierwszego trębacza Orkiestry Symfonicznej FŁ, i Apertus Quartet (w składzie: Marta Kalińska-Strasinska, Natalia Tuszyńska, Małgorzata Sowierka-Chmiel, Maria Katarzyna Filipiak).

Na profilu Filharmonii Łódzkiej na Facebooku znajdziecie także Arioso BWV 1056 J.S. Bacha na fagot i harfę w transkrypcji Adama Męczywora w wykonaniu muzyków: Krzysztofa Kamińskiego i Beaty Tarnowicz - Kamińskiej. Magiczną, muzyczną niespodziankę przygotuje Filip Piestrzeniewicz, iluzjonista, który miał wziąć udział w odwołanym Koncercie Familijnym pt. "Muzyka i czary", zaplanowanym na 30 maja. Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka na profilu Filharmonii Łódzkiej na Spotify posłuchamy specjalnej playlisty, ułożonej z utworów skomponowanych przez mistrzów w młodości. Nie zabraknie też niespodzianki związanej z muzykami Orkiestry Filharmonii.

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Oceń zawartość: 

Brak głosów