Szanujmy wspomnienia [59. Międzynarodowy Festiwal Moniuszkowski już za nami]

10.09.2021

Kudowskie dni Moniuszki, czyli 59. Międzynarodowy Festiwal Moniuszkowski już za nami. Melomani mieli w czym wybierać, bowiem przez trzy dni od południa do wieczora nie tylko muzyka rozbrzmiewała w różnych zakątkach cudnej Kudowy-Zdroju, były też reportaże, prelekcje, wystawy, które karmiły uczucia, wyobraźnię i myśl.

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji festiwalowej. A za rok – w 150. Rocznicę śmierci Stanisława Moniuszki, Festiwal świętować będzie swoje sześćdziesięciolecie istnienia. Wiem, że szykują się „smaczne małmazyje”. Warto czekać, warto przyjechać, warto doświadczać...

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.