POMAGAMY: 1% podatku dla Basi Garbacz

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Pomóż Basi. Przekaż 1% podatku i pomóż jej wyzdrowieć.

Basia Garbacz urodziła się trzy i pół roku temu, jako jedna z bliźniaczek. Wskutek komplikacji ciążowych, uszkodzonego serduszka i leukomalacji urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Bardzo wczesna diagnoza i niemal natychmiastowo rozpoczęta intensywna rehabilitacja przyniosły już bardzo dobre efekty. Jednak Basia nadal boryka się z wieloma kłopotami zdrowotnymi: nie porusza się samodzielnie, ma częściowo uszkodzony nerw wzrokowy, musi przyjmować leki przeciwko atakom padaczki. Z powodu zaburzeń napięcia mięśniowego mówi bardzo niewyraźnie. Jednak mimo wielu problemów rozwojowych jest pogodną, uśmiechniętą dziewczynką.
Basia wymaga ciągłej rehabilitacji, licznych konsultacji lekarskich, kosztownych pomocy terapeutycznych i turnusów rehabilitacyjnych. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% swojego podatku na rehabilitację i leczenie naszej córeczki. Pozyskane w ten sposób środki pozwolą nam na kontynuację leczenia Basi i na poprawę komfortu jej życia.
Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.
Joanna i Jakub, rodzice Basi

1% przekażesz, wpisując w roczne zeznanie podatkowe w opowiedniej rubryce:
KRS 0000161880
i koniecznie podaj cel szczegółowy:
#131 Barbara Garbacz

 

Możesz także dokonać wpłaty bezpośredniej:

Numer konta do wpłat celowych:
Fundacja Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świat"
ul. Żabia 10/12, 91-457 Łódź
nr konta: Bank Pekao 76 1240 5527 1111 0010 6550 6010
tytuł wpłaty: #131 Barbara Garbacz
 

1% dla Basi Garbacz
fot. arch. Joanny i Jakuba Garbaczów

Dodaj komentarz

To prevent automated spam submissions leave this field empty.