Płyty. Spróbuj

18 Czerwiec 2020
Nowy album Lisy Batiashvil "City Ligths" zabiera słuchacza w podróż dookoła świata w 11 starannie dobranych utworach, symbolizujących najważniejsze miasta w życiu artystki, jak również w suicie opartej na muzyce Charliego Chaplina, skomponowanej do obrazu „Światła rampy” i innych jego filmów.

7 Maj 2020
John Williams niedawno dodał debiut w charakterze dyrygenta Filharmoników Wiedeńskich do swojej i tak już nieprawdopodobnie długiej listy osiągnięć.
28 Kwiecień 2020
Odkąd Michał Jacaszek wydał w 2008 r. swój album „Treny”, środowisko filmowe nie przestaje się interesować jego muzyką. Pokłosiem tego zainteresowania jest nowa, wyjątkowa płyta Jacaszka – „Music for film”.
20 Kwiecień 2020
Najnowszy album Bovskiej oddziałuje na zmysły i pobudza wyobraźnię słuchacza – piosenki są jak zawsze o życiu, czyli o wszystkim. O naszej prostej codzienności opisywanej sugestywnie, wręcz plastycznie, jak na muzyka i zarazem artystkę wizualną-ilustratorkę, którą jest Bovska, przystało.
3 luty 2020
Dolce VitaM to najnowszy projekt Jarka Wista, którego album ukazał się 31 stycznia 2020 i jest dostępny w salonach Empik.
10 Listopad 2019


Two I Am to polski duet wykonujący autorską muzykę oscylującą wokół jazzu, alternatywy, polskiego folkloru oraz współczesnej muzyki improwizowanej.
Wokalistka Barbara Błaszczyk oraz pianista Przemysław Pankiewicz obrali sobie za cel chęć zatrzymania się, kierując swoją muzykę do ludzi poszukujących spokoju w mieście, dla chcących na chwilę oderwać się od zgiełku i rzeczywistości.
29 Październik 2019
23 Czerwiec 2019
ONE WEEK IN RIO to debiut fonograficzny duetu, a także światowa premiera dwóch, wyjątkowych utworów. Tytułowej suity, napisanej przez Sérgio Assada oraz nowej wersji Historii tanga Astora Piazzolli.
21 Czerwiec 2019
Świeża, energetyczna, pasjonująca, rewolucyjna i fantazyjna – tak w kilku słowach można opisać nową płytę „Hola Astor" wyd. SJRecords, której premiera odbędzie się 29.06.2019 r.
3 Czerwiec 2019
21 czerwca ukaże się ścieżka dźwiękowa do filmu dokumentalnego zatytułowanego „PAVAROTTI”!
Film opowiadać będzie historię życia jednego z największych artystów współczesnego świata – legendarnego tenora Luciano Pavarottiego. Obraz został wyreżyserowany przez Rona Howarda, twórcę takich filmów jak między innymi „Piękny umysł”, za którego otrzymał Oscara, „Apollo 13” czy filmu dokumentalnego „The Beatles: Eight Days A Week – The Touring Years”.

Strony