Komasa, Przybysz i Król zaśpiewają w NOSPR piosenki z Kabaretu Starszych Panów

-
20.12.2021
Piosenki z kabaretu starszych panów, NOSPR, plakat

Zaplanowany na 29 stycznia 2022 roku koncert Szymona Komasy z gośćmi w Katowicach zostaje przeniesiony ze względu na obowiązujące ograniczenia i restrykcje związane z pandemią. Nowa data koncertu to 4 maja 2022 r. Miejsce i godzina wydarzenia pozostają bez zmian.  

 

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.  

 

W katowickiej sali NOSPR odbędzie się premierowy koncert, podczas którego Szymon Komasa i jego goście: Natalia Przybysz i Błażej Król zaprezentują kultowe piosenki z repertuaru Kabaretu Starszych Panów w zupełnie nowych interpretacjach. Artystom będą towarzyszyć muzycy: Aleksander Dębicz, Bartek Wąsik, Kuba Więcek, Max Mucha oraz Santander Orchestra pod dyrekcją Radosława Labahua.

Koncert w Katowicach jest pierwszym przystankiem na wyjątkowej trasie koncertowej. Daty kolejnych koncertów planowanych w kilku miastach w Polsce będą ogłoszone wkrótce.

 

Wydarzenie poprzedziło wydanie albumu „Szymon Komasa Piosenki z Kabaretu Starszych Panów. Laboratorium” z 12 utworami oraz dwa wideoklipy: „Jeżeli kochać, to nie indywidualnie” z Vito Bambino oraz „Piosenka jest dobra na wszystko” z Joanną Kulig. Artystom w nagraniach towarzyszyła Santander Orchestra – grupa kilkudziesięciu młodych i utalentowanych muzyków zaproszonych do projektu, których talent i umiejętności zostały dostrzeżone przez cenionych ekspertów muzycznych.

 

Mecenasem projektu i całej trasy koncertowej jest Santander Bank Polska.

 

Środa, 4 maja 2022 r., godz. 20.00 
NOSPR, pl. Wojciecha Kilara 1, Katowice

 

Bilety w cenach: strefa D 120 zł, strefa C 150 zł, strefa B 170 zł, strefa A 190 zł dostępne są na: www.eventim.pl/goodtaste oraz www.ebilet.pl. Sprzedaż rozpocznie się w czwartek 2 grudnia 2021 r. o godz. 12.00.

 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.  

 

Regulamin wydarzenia jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin. 

 

{info. pras}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Może Cię zainteresować...

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.