Ogłoszenie wyników pierwszego etapu XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina

-
01.10.2021

Organizatorzy uprzejmie informują, że ogłoszenie wyników pierwszego etapu XVIII MIEZYNARODOWEGO KONKURSU PIANISTYCZNEGO IM. FRYDERYKA CHOPINA odbędzie się w Sali Lustrzanej Filharmonii Narodowej (poziom szatni) w czwartek 7 października po godzinie 23.00.

Ogłoszenie będzie transmitowane z wydarzenia na kanale YouTube Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina, na stronie Chopin2020.pl, w aplikacji Chopin Competition (iOSAndroid) oraz w TVP Kultura.

Ogłoszenie wyników I etapu przesłuchań odbędzie się w obecności przedstawicieli mediów posiadających akredytację na Konkurs.

{info. pras}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.