Byliśmy w zerówce

Wersja demo nowego czasopisma o muzyce klasycznej powstawała przez cały rok 2011. W tym czasie stworzyliśmy zespół redakcyjny, wypracowaliśmy szpigiel, napisaliśmy artykuły, przygotowaliśmy szatę graficzną, załatwiliśmy sprawy formalne i organizacyjne...Aby ocenić efekty naszej pracy, wydaliśmy Zerówkę. Nakład był ekskluzywny - jedynie trzy egzemplarze. Od razu zobaczyliśmy wszystkie mankamenty i w tym momencie zaczęła się ciężka harówka. Poprawialiśmy, wymyślaliśmy, czasem tworzyliśmy zupełnie od nowa.Na koniec przygotowaliśmy nowoczesną, lekką makietę, w którą wlaliśmy nasze artykuły, wywiady i inne ciekawe teksty. A wszystko z myślą o tym, żeby nasi Czytelnicy byli zadowoleni z Jedynki.Ciekawe? Powiedz o tym znajomym:

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Oceń zawartość: 

Brak głosów