AKADEMIA KAMERALISTYKI W PAŁACU OJRZANÓW 6-10 WRZEŚNIA 2021

-
14.08.2021

Mistrzowski Kurs Interpretacji

dla śpiewaków i pianistów

 

LIRYKA WOKALNA W DUECIE

 

PROWADZENIE

prof. Urszula Kryger

prof. Katarzyna JankowskA-borzykowska

 

 

Fundacja Wspierania Kultury „Przyjaciele Muzyki” zaprasza duety, a także indywidualnych śpiewaków i pianistów do udziału w kursie mistrzowskim, który odbędzie się w Pałacu Ojrzanów (ul. Tarczyńska 1, Żabia Wola) w dniach 6-10 września 2021 r.

Jest to jedyny tego rodzaju kurs mający ma na celu pogłębienie umiejętności interpretacji pieśni, kameralnego muzykowania oraz współpracy śpiewaka i pianisty w duecie wokalnym.

 

Lekcje będą prowadzić cenione artystki – prof. Urszula Kryger i prof. Katarzyna Jankowska-Borzykowska.

 

 

INFORMACJE:

www.facebook.com/przyjacielemuzyki

tel. 723 714 040

 

ZASADY UCZESTNICTWA
 
 1. Organizatorem kursu jest Fundacja Wspierania Kultury „Przyjaciele Muzyki”. Wszystkie dane kontaktowe i szczegóły znajdują się na www.facebook.com/przyjacielemuzyki oraz pod nr. 723 714 040.
 
 1. Zajęcia odbywać się będą w Pałacu Ojrzanów (ul. Tarczyńska 1, Żabia Wola).
 
 1. W kursie mogą wziąć udział śpiewacy i pianiści – studenci i absolwenci bez górnej granicy wieku. Zaproszenie jest skierowane do istniejących duetów oraz artystów indywidualnych, którzy podczas kursu będą pracować w duetach utworzonych z pozostałymi kursantami.  
Zgłoszenia wraz z CV artystycznym prosimy przesyłać na adres [email protected]
 
 1. Organizator zapewnia Uczestnikom w czasie trwania kursu 5 lekcji dla każdego duetu, od 6 do 10 września br. według grafiku ustalonego przez prowadzących, przy czym lekcje będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych – Uczestników kursów. Kurs zakończony będzie koncertem w wykonaniu uczestników.
 
 1. Organizator zapewnia Uczestnikom zakwaterowanie w pokojach 1 lub 2-osobowych wraz z pełnym wyżywieniem w Pałacu Ojrzanów.
 
 1. Koszt kursu wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem w dn. 6-10 września (6.09 – lunch, kolacja, 7-9.09 – śniadanie, obiad i kolacja, 10.09 – śniadanie, lunch) to 1200 zł brutto, płatne w ciągu 3 dni od otrzymania potwierdzenia rejestracji na konto:
 
FUNDACJA WSPIERANIA KULTURY
PRZYJACIELE MUZYKI
NR KONTA BANKOWEGO
64 1240 2887 1111 0010 6288 6685
Bank Pekao S.A.
 
 1. Uczestnicy proszeni są o przesłanie najpóźniej do 20 sierpnia 2021 r. drogą elektroniczną na adres: [email protected] zgłoszeń zawierających biogram artystyczny (max. 2000 znaków) i programu nad którym chcą pracować w trakcie kursu.
 
 1. Ze względu na ograniczoną liczbę Uczestników, prosimy o dokonanie wpłaty za kurs dopiero po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji ze strony Fundacji.
 
 1. Dodatkowe informacje:
 • Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania zasad ustalonych przez Organizatora oraz do udziału w zajęciach zorganizowanych w ramach Akademii Kameralistyki w Pałacu Ojrzanów 2021.
 • Nadesłanie zgłoszenia wraz z potwierdzeniem dokonania wpłaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody Uczestnika na audiowizualną rejestrację kursów (foto lub wideo) przez Organizatora dla potrzeb dokumentacji oraz promocji.
 • Filmowanie i nagrywanie podczas Warsztatów możliwe jest tylko i wyłącznie za zgodą Prowadzącego. Organizator zabrania Uczestnikom rejestracji zajęć oraz ich powielania bez uprzedniej zgody Prowadzącego oraz członków grupy uczestniczących w zajęciach.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z zajęć warsztatowych osób zachowujących się niestosownie lub nieprzestrzegających regulaminu warsztatów i hotelu oraz zasad ustalonych przez Prowadzących.
 • Wszelkie kwestie nie ujęte w regulaminie rozstrzyga Organizator, który jednocześnie zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w niniejszym regulaminie.
 
 
osoba do kontaktu:
Marcin Rudziński - tel. 723 714 040 / e-mail: [email protected]
 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
 
Organizator: Fundacja Przyjaciele Muzyki
Współfinansowanie: Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu
Partner: Pałac Ojrzanów
Współpraca: Agencja Muzyczna Art Deco Group
Patronat medialny: POLMIC.PL - Polskie Centrum Informacji Muzycznej, Presto. Muzyka Film Sztuka, cameralmusic.pl

 

{info. pras}

Wszystkie treści na PrestoPortal.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas - zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.

Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą - wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.

Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prestoportal.pl | +48 579 66 76 78

Drogi użytkowniku, zaloguj się aby móc komentować nasze treści.